Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Copiați link-ul

Cele mai tari glume apărute după ce englezul Harry Kane a irosit un penalty în meciul cu Franța FOTO

Share on pinterest

Luni, 12 Decembrie 2022, ora 12:50

1961 citiri

Harry Kane a ruinat Anglia FOTO facebook

Harry Kane a fost înger și demon pentru naționala Angliei în meciul cu Franța din sferturile de finală ale Campionatului Mondial.

Golgheter al turneului final trecut, în Rusia 2018, unde a marcat 6 goluri, Kane a încheiat acum competiția cu numai două reușite, iar în minutul 87 al meciului cu Franța a irosit un penalty care putea trimite meciul în prelungiri.

Atacantul lui Tottenham a șutat însă mult peste poartă și a devenit ținta ironiilor pe internet, cele mai multe venite chiar din țara natală.

Într-una dintre ele se vede cum un grup de copii caută încă mingea șutată de Kane.

Atacantul englez Harry Kane a marcat un gol sâmbătă, în înfrângerea suferită cu Franţa, scor 1-2, şi a ajuns la 53 de goluri înscrise pentru naţionala Angliei.Harry Kane a înscris…

Echipa naţională de fotbal a Franţei a învins sâmbătă Anglia, scor 2-1, în sferturile Cupei Mondiale şi s-a calificat în semifinalele competiţiei. Harry Kane a ratat un penalti pentru…